Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

May 2017

ED Web Tasarım ve Web Programlama

Adres:
Hal mah. 6060 sok. no:36
İl:
Mersin
İlçe:
Akdeniz
Ülke:
Türkiye
Telefon:
5320600298
E-Mail:
Web:
http://www.erkandursun.com.tr

Kurumsal Bilgiler

Freelancer iş alımlarının haricinde şu an full zamanlı olarak hafta içi bir firmada web tasarımcı olarak çalışmaktayım. Sektöre girdiğim 2006'dan bu yana bir çok kurumsal web projesini profesyonel olarak tamamladım. 2006 Yılından bu yana serbest/freelance olarak ve bazı ajanslarda çalıştım. Web tasarım, web yazılım (PHP), web önyüz/front-end kodlama (HTML5/CSS3/JQUERY) alanlarında; özgün ve amaçlarınıza uygun, en güncel web tasarım teknolojilerini kullanarak, mobil/tablet (Android/IOS) cihazlarda da sorunsuz çalışabilen responsive uyumlu profesyonel web sitesi tasarımları yapmaktayım. Google gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkmanız için sitelerinizin Arama Motoru Optimizasyonunu (SEO) yapıyorum. Ayrıca şu an Kalesoft İnternet ve Bilişim Hizmetlerinde Full Stack Developer olarak çalışmaktayım. Müşteri memnuniyeti odaklı web teknolojileri hizmetlerimden faydalanmak ve her türlü sorularınız için bana ulaşabilirsiniz.
Tags :

GARANTİ OFİS MALZ. PAZ. TİC. LTD. ŞTİ.

Adres:
Çağlayan Mahallesi Park Sok. No:30, Çağlayan-Kağıthane/İstanbul
İl:
İstanbul
İlçe:
Kağıthane
Ülke:
Türkiye
Telefon:
02122320300
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Garanti Ofis Kurumsal hizmetiyle; işletmenizin, kırtasiye, gıda, temizlik, ambalaj, arşiv ve depolama gibi farklı ürün grubu ihtiyaçlarınızı hızlı ve etkin biçimde, tüketici ihtiyaç ve beğenisini göz önünde tutarak sağlamaktadır. Ofis ortamlarında kullandığınız kırtasiye ürünlerinden elektronik ürünlere, temizlik malzemelerinden temel gıda maddelerine tüm ofis ihtiyaçlarını, kaliteli ürün seçenekleri, kurumsal, hızlı ve profesyonel hizmet anlayışı ile firmamızdan karşılayabilirsiniz. Garanti Ofis Malzemeleri Paz. Tic. Ltd. Şti. 2000 yılında İstanbul/Çağlayan'da kurulmuştur. Müşteri beklentilerine uygun olarak sürekli ürün çeşitliliğini arttırmış ve şu anda kırtasiye, bilgisayar sarf, tekstil yan ürünleri, temizlik ve ofis gıda ürünlerinde 50.000 farklı çeşitle müşterilerine hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet etmektedir. Firmamız 1.000m2 kapalı alanda sektörün önde gelen firmalarının bayiliği ve dağıtımcılığını yapmaktadır. firmamız bayisi ve tedarikçisi olduğu firmaların ürünlerini uygun fiyat, hızlı ve üstün hizmet politikasıyla müşterilerine ulaştırarak, sektörün ve müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Firmamız 25.12.2010 tarihinde kalitesini, TSE EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesi ile ispatlamıştır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan firmamız, kalite standartlarını uygulayarak, tüm müşterilerine en kaliteli hizmeti amaç edinmiştir.

Uzman Tez Proje Hazırlama Merkezi

Adres:
Kazım Dirik Mah. 62. sok. Melek Apartman No: 10
İl:
İzmir
İlçe:
Bornova
Ülke:
Türkiye
Telefon:
0 (538) 032
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Uzman yazarlar tarafından akademik danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

AJANS MD

Adres:
Abay kunanbay cad. no:6/9 kavaklıdere / Ankara
İl:
Ankara
İlçe:
çankaya
Ülke:
Türkiye
Telefon:
3124260060
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

"İnsan sevdiği işi yaparsa başarılı olur." mottosundan yola çıkarak biz de sevdiğimiz işi yapmaya karar verdik. İşimizi, müşterilerimizi, markalarımızı severek, dinleyerek, önemseyerek büyüyoruz ve büyütüyoruz. Reklamı, hedef kitleyi tanıyıp marka sevgisini kazandırarak yapmaya çalışıyoruz. Dinamik ruhumuzla, yenilikçi fikirlerimizle, sağlam adımlarımızla yolumuzda ilerliyoruz.
Tags :

Faba Fason Baskı Hizmetleri

Adres:
Meriç Mh. 5747/1 Sk No:19 Mtk Sitesi Çamdibi
İl:
İzmir
İlçe:
Bornova
Ülke:
Türkiye
Telefon:
02324599393
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Damla Etiket & Lazer Markalam Sektörün Hizmet Vermekteyiz Lazer Markalama Uv Baskı Tampon Baskı Sıçak Baskı Buton Rozet Dijital Baskı Taş Baskı Seriğraf Baskı Poşet Baskı Ahşap Kesim Plesksi Kesim Deri Kerim Damla Etiket 0555 679 47 02 0232 459 93 93 İmalatı
Tags :
  • 09.05.2011

    Türk firmalarının yüzde 46`sının yeni iş alanlarını ve müşterilerini internet üzerinden oluşturduğu bildirildi....

Kullanıcı girişi