Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

February 2017

Morinek Reklam Ajansı

Adres:
Barış Mah. Nigar Sok. Çitilkent Apt. No: 3 / D: 3 Megakent / Beylikdüzü / İstanbul
İl:
İstanbul
İlçe:
Beylikdüzü
Ülke:
Türkiye
Telefon:
02129093840
E-Mail:
Web:
https://morinek.com

Kurumsal Bilgiler

Morinek geçmişi değil, geleceği hedeflemeye devam ediyor ve internet teknolojisinin dönemin en güçlü aracı olduğunu düşünüyor. Kendimiz için değil, müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşımak adına sizin için çalışıyor ve taleplerinize profesyonel bir şekilde yanıt vermek adına elimizden gelenin çok daha iyisini yapıyoruz. Kendi alanının en iyisi olan isimleri tek bir çatı altında toplamaya devam ediyor ve bilgiyi, pratik ile birleştirerek harmanlıyoruz. Doğru olanı en iyi şekilde yapmaya çalışıyor ve profesyonelliği de bir adım öne taşıyarak müşterilerimizin isteklerini her ölçüde en iyi şekilde karşılıyoruz.
Tags :

Best Site Yönetim Sistemleri

Adres:
Huzur Mah. Fatih Cad. No:67 4.Levent Plaza/İstanbul
İl:
İstanbul
İlçe:
4. Levent
Ülke:
Türkiye
Telefon:
02122946781
E-Mail:
Web:
http://www.bestbinayonetim.com

Kurumsal Bilgiler

Kaliteli yaşam sunmayı ilke edinmiş, kişiye özel hizmetler sunan, üst sınıf bir tesis yönetim şirketiyiz. Kişiye özel hizmetlerin öneminin bilincinde, güvenlik öncelikli ve memnuniyet odaklı yaklaşımlarımız ile sektörde öncü konumdayız. Tesis yönetimi gerçekleştirdiğimiz tüm projelerimizde etkili operasyonel çözümler üreterek modern yaşam alanları sunuyoruz.

Eğitim Posterleri

Adres:
Doğu Mahallesi Lokman Hekim Cad. No:30/2
İl:
İstanbul
İlçe:
Pendik
Ülke:
Türkiye
Telefon:
05414519115
E-Mail:
Web:
www.egitimposterleri.com

Kurumsal Bilgiler

Uzun süredir eğitim sektörüne hizmet vermekteyiz. Okulların iç tasarımlarını posterlerini daha eğlenceli, eğitici ve görsel açıdan daha güzel kurumlar haline getirmek amacımız. Bu konuda size faydalı olacağımızı düşünüyoruz. Dilerseniz telefon, mail veya sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çelik Reklam Tabela

Adres:
Sanayi Mah. Eski Londra Asfaltı No : 139/B
İl:
İstanbul
İlçe:
Güngören
Ülke:
Türkiye
Telefon:
02126378912
E-Mail:
Web:
http://www.celiktabela.com

Kurumsal Bilgiler

Siz ve İşletmeniz ile insanların tanıştıkları yerler olan mekanlar için sağladığımız . Tabelacı, Kutu Harf, Paslanmaz Çelik, +Tabela, Led Tabela, Işıklı Tabela, Totem Tabela, hizmetlerimiz ile yanınızdayız. Birincil önceliğimiz olan beklentilerinizi karşılama noktasında sizlerden gelen özgün isteklere alışılmış kalıpların dışında farklı yaklaşımla ile de cevap verebilmeyi hedef edinmiş durumdayız. Çelik Tabela İstanbul olarak uzun zamandan bu zamana sizler için potansiyel müşterilere kurumsal kimliğinizi en iyi bir şekilde yansıtabilmeniz için profesyonel bir çaba sarf ediyoruz. Totem tabela, Led Tabela, Işıklı ve ışıksız çelik tabela vb uygulamalarla İstanbul’daki Tabelacı’nız… Çelik Tabela İstanbul olarak uzun zamandan bu zamana sizler için potansiyel müşterilere kurumsal kimliğinizi en iyi bir şekilde yansıtabilmeniz için profesyonel bir çaba sarf ediyoruz. Totem tabela, Led Tabela, Işıklı ve ışıksız çelik tabela vb uygulamalarla İstanbul’daki Tabelacı’nız olarak hizmet vermekteyiz. Kaliteli ürün, güvenli işçilik ve zamanlı teslimat prensipleriyle yürüten Çelik tabela reklam müşterilerine, çelik tabela, kutu harf totem tabela, display ürünler, led reklam özel ürünleriyle hizmet vermeye devam etmektedir. Eğer sizler de sunduğumuz ışıklı tabela ürün ve hizmetlerimizden yararlanmak, memnun müşterilerimizden olmak istiyorsanız, iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Unutmayın ki, tabela, tabelacı, reklam tabela, ışıklı tabela iç ve dış mekan reklam alanlarınızla ilgili aradığınız herşeyi Çelik Tabela Reklam hizmetlerinde bulacaksınız.
Tags :

ÇINAR TASARIM ATÖLYESİ

Adres:
Cihan Sokak. Özbayrak İş Hanı Kat: 6 No: 26 Sıhhıye - ANKARA
İl:
Ankara
İlçe:
Çankaya
Ülke:
Türkiye
Telefon:
03128062636
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Çınar Tasarım Atölyesi, 2008 yılından bu yana web tasarım ve grafik tasarım alanında bir dönem freelance olarak çalışmanın ardından şirketleşerek yoluna devam etmeyi sürdürmektedir. Türkiye'nin bir çok ili başta olmak üzere yurt dışından da bir çok firma ve reklam ajanslarına çözüm ortaklığı yapmıştır. Çınar Tasarım Atölyesi, firma ve şahısların web tasarım ve grafik tasarım alanında ihtiyaçlarını gidermeye çalışırken, hassasiyetlerinin ve beklentilerinin neler olduğunu en doğru şekilde analiz eder ve çözüme kavuşturur. Her firmanın birbirinden farklı bir çok misyonu vardır ancak Çınar Tasarım'ın misyonu tektir. Temsil ettiği şahıs veya şirketi, yaratıcı fikir ve özgün tasarımlarla doğru anlatabilmek. Çok kısa zaman içerisinde alanında lider olan kuruluşların bize güvenme nedeni de bu misyonumuz sayesindedir. Çünkü Çınar Tasarım, yaptığı tüm işlerde iş ortaklarının bakış açısını takınarak yola çıkıyor. Hayata bıraktığınız veya bırakmak istediğiniz izleri kalıcı kılmak için uğraşıyor. AN, en kısa ve en değerli zaman dilimidir. Hayatınıza anlamlar katan ANI'larınızı ölümsüzleştiriyor.
Tags :

EDR Ajans

Adres:
Keçiören
İl:
Ankara
İlçe:
Keçiören
Ülke:
Türkiye
Telefon:
5425108797
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Tasarım Matbaacılık Organizasyon
Tags :

Şahiner Serigrafi San. Tic.Ltd.Şti.

Adres:
Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. Özçetin Sk. No:7/A-B
İl:
İstanbul
İlçe:
Maltepe
Ülke:
Türkiye
Telefon:
(0533) 733
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Şahiner serigrafiyi, kurduğumuz ilk gün ; 1996 yılının baharında olan heyecanımızı daima içimizde hissederek bu günlere (Allahın izni ile) gelmiş bulunmaktayız. Serigrafi ve tampon baskı konularında kendimizi dahada geliştirmek, boya renk kartelası imalatında lider bir firma olmak, serigrafi ve tampon baskı makineleri satışında ilk sıralarda yer almak hedefimizdir. Şu anda 50x70cm tam otomatik serigrafi baskı makinesi, 70x100cm ve 50x70cm yarı otomatik serigrafi baskı makinesi, 25×35 cm yuvarlak serigrafi baskı makinesi ve iki adet iki renkli tampon baskı makinemiz ile size hizmet etmekteyiz. Boya kartelası imalatında kartela renk çiplerini yapıştırmak için 70x100cm tam otomatik makinemiz hizmet vermeye başlamıştır. Tüm bunların yanında opak şeffaf pvc etiket, aluminyum etiket, leksan kontrol panelleri, kabartma tuş takımlı etiketler ve her türlü malzeme üzerine reklam serigrafi baskıları ve tekstil sektöründe etiketleme-markalama amaçlı tampon baskı hizmetleri vermekteyiz. Düz serigrafi baskı, yuvarlak serigrafi baskı, iki renkli veya çok renkli tampon baskı, boya renk kartelası imalatı, boya renk kartela çiplerinin tam otomatik makineler ile yapıştırılması, her türlü imalatınız olan (plastik. ahşap, metal, cam) malzemeler üzerine serigrafi tampon baskı hizmetleri vermekteyiz. Yaptığımız işi severek ve özenle yapmak ilkemizdir, kullandığımız malzemelerin kaliteli olanlarını seçmek ve müşterilerimize hem kaliteyi hemde uygun fiyatı bir arada sunmak için gayret göstermekteyiz. Yıllarını serigrafi ve tampon baskı konusunda tecrübeyle geçirmiş personelimizle sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.
Tags :

Foem Reklam Dijital Baskı

Adres:
zafer mah mühürdar sokak no 23/A yenibosna/ istanbul
İl:
İstanbul
İlçe:
bahçelievler
Ülke:
Türkiye
Telefon:
02126530201
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Fuar,Tabela,Bilbort,Reklam,Dijital Bakı strafor kesim

Yeni Bolge

Adres:
İsmetiye mah nihavend sok no 8/A
İl:
Malatya
İlçe:
Battalgazi
Ülke:
Türkiye
Telefon:
4223257070
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Yeni Bolge Haber Malatya Haber Ulusal ve bölgesel haber sitesi

Dakik Reklam Dijital Baskı San. ve Tanıtım Hiz.

Adres:
hamidiye mah. fırat cad. no:114/A
İl:
İstanbul
İlçe:
sultanbeyli
Ülke:
Türkiye
Telefon:
02163985757
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Dijital baskı, folyo baskı, tabela, promosyon, reklamcılık ve ajans hizmetleri Büyük, iddalı laflar etmekten hoşlanmayan, yalın ve heyecanlı reklamcılarız. Sadeliğin ve basit anlatımların en önemli reklam şekli olduğuna inanırız. Doğru bilgi ve bakışla temellenen bakışları kreatif işlere dönüştürerek markanın logosundan, bilinirlik ve kabul görmesinden başlayıp eldeki son ürünün satışına kadar bir iş ve zaman sürecinde, müşterilerimize hız ve rekabet avantajları üretmenin gerekliliğine inanırız. Beslenme kaynaklarımız reklam arşivleri değil, hayatın ta kendisi olduğuna inanırız. Reklamcılığın, butik ve müşteriye özel çözümler üretilmesi gereken bir meslek olduğunu bilir ve tam hizmet ajansı bilinciyle haraket ederiz. Kurumsallığa inanır ve her firmanın kendine özgü bir kurumsal kültürü ve kimliği olduğunu biliriz.
  • 09.05.2011

    Türk firmalarının yüzde 46`sının yeni iş alanlarını ve müşterilerini internet üzerinden oluşturduğu bildirildi....

Kullanıcı girişi