Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

August 2016

Bosphorus Organization

Adres:
Yavuzsultanselim Mah Serhalife sok No ;1
İl:
İstanbul
İlçe:
Fatih
Ülke:
Türkiye
Telefon:
05332243538
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

İstanbul Boğazında Çok kapsamlı etkinlik ve Organizasyonlar düzenlemekteyiz ayrıca Reklam medya Ajansı olarak Kurumsal Faaliyet göstermekteyiz
Tags :

KARTELACIM - Renk Kartelası Üretiminde İhtiyacınız Olan Herşey

Adres:
Çamlıca Cad. Mehmetçik Sk. No.11 Büyük Çamlıca, Üsküdar 34676 İstanbul - TÜRKİYE
İl:
İstanbul
İlçe:
Üsküdar
Ülke:
Türkiye
Telefon:
+902938257
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Tüm Renk Kartelası ve Renk Pazarlama Sistemleri ihtiyaçlarınızı tek bir noktada topladık. Avrupada kullanılan en gelişmiş renk kartelası baskı sistemi olan "Hi-Print" teknolojisi ile Direkt Boyalarınız kullanılarak üretim yapıyoruz. Değerleri sürekli analiz ederek, renk sapmalarını en düşük toleransta tutuyoruz. Renk Kartelası Tüm Renk Kartelası ve Renk Pazarlama Sistemleri ihtiyaçlarınızı tek bir noktada topladık. Avrupada kullanılan en gelişmiş renk kartelası baskı sistemi olan "Hi-Print" teknolojisi ile Direkt Boyalarınız kullanılarak üretim yapıyoruz. Değerleri sürekli analiz ederek, renk sapmalarını en düşük toleransta tutuyoruz. Sürdürülebilir Kartela Büyümeye giden tek yolun, müşterilerimizin faydalandığı sürdürülebilir, yenilikçi ürünler geliştirmekten geçtiğine inanıyoruz. Renk Kartelası üretimlerimizde Eko-premium çözümler ile rekabetçi fiyatlara sahip, pazardaki muadillerinden çok daha fazla çevresel yararı bulunan yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Bize Ulaşın Renkleriniz ile bize yeni bir heyecan katmak için lütfen bizimle iletişime geçin. Tel: +90-212-293-8257 Email: info@kartelacim.com Sürdürülebilir Kartela Büyümeye giden tek yolun, müşterilerimizin faydalandığı sürdürülebilir, yenilikçi ürünler geliştirmekten geçtiğine inanıyoruz. Renk Kartelası üretimlerimizde Eko-premium çözümler ile rekabetçi fiyatlara sahip, pazardaki muadillerinden çok daha fazla çevresel yararı bulunan yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Bize Ulaşın Renkleriniz ile bize yeni bir heyecan katmak için lütfen bizimle iletişime geçin. Tel: +90-212-293-8257 Email: info@kartelacim.com

Dijitalpaaryeri

Adres:
İçerenköy Mah. Kurtuluş Cad. No:4/A Küçükbakkalköy - Ataşehir / İSTANBUL
İl:
İstanbul
İlçe:
ATAŞEHİR
Ülke:
Türkiye
Telefon:
05322368479
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

En çok kullanılan dijital baskı boyalarını kaliteli ve ucuza almak istemez misiniz? KONICA, EPSON, SEIKO, SPECTRA, UV Boyalarını yüksek kalite ve düşük fiyatlara tedarik edebilirsiniz.Servislerin ve toptancıların yüksek fiyatlara sattığı boyaları, biz direk olarak dijitalpazaryeri.com üretici fiyatlarından sizlere sunuyoruz. Türkiye’nin her yerine kargo imkânı ile hızlı ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Flora, Allwin, Roland, Humman, İnfiniti, Maxsima, Parter, Oylmpus ve Tüm Uzakdoğu makinelerin yedek parçalarını ve boyalarını sitemizden bulabilir, sitemizde göremediğiniz parçalar,boyalar ve mürekkepler için ister telefon, isterseniz mail olarak bilgi alabilir ve mail üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Scarlet Media

Adres:
Bağdat Cad. Feneryolu
İl:
İstanbul
İlçe:
Kadıköy
Ülke:
Türkiye
Telefon:
02165506869
E-Mail:
Web:
www.scarletmedia.net

Kurumsal Bilgiler

Scarlet, 2006’da kurulmış tam donanımlı bir medya planlama ve satın alma ajansı. Reklam verimliliği ve optimizasyonu üzerinde uzmanlaşan ajans, Istanbul ve Dubai’deki şubeleri üzerinden Türkiye ve birçok Ortadoğu ülkesinde global markalara hizmet veriyor. Scarlet, founded in 2006, is a media communication agency focused on managing the consecutive processes of media investments in a dynamic way. Our integrated approach helps us to manage creative campaigns through various aspects including media research, media production/adaptation and control, campaign analysis and monitoring. We base our strategic planning on High ROI , which is the primary frame of all our activities.

AKBABA HABER AJANSI

Adres:
Güven Mah. İnönü Cd. No:3/5 GÜNGÖREN/İSTANBUL
İl:
İstanbul
İlçe:
Güngören
Ülke:
Türkiye
Telefon:
02125029100
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Akbaba Haber Ajansı ürettiği haberlerle kendi bünyesinde yer alan gazetelerde yayınlar.

Weeb Akademi Beşiktaş

Adres:
Cihannuma Mah Barbaros Bulvarı No:67 K:5 D:12
İl:
İstanbul
İlçe:
Beşiktaş
Ülke:
Türkiye
Telefon:
02122588833
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Beşiktaş'da yer alan bilgisayar kurs merkezimiz binlerce öğrenciye mesleki eğitimler vererek iş bulmalarına destek olmuştur, referanslarının arasında Pirelli A.Ş Türk hava yolları gibi büyük şirketleri ekleyerek kurumsal eğitim başarısına devam etmiştir. Sizde Ortaköy, Taksim, Bakırköy, Kağıthane, Şişli gibi bize yakın ilçelerde yaşıyorsanız bilgisayar kursu için Weeb Akademi”yi tercih edebilirsiniz. Öğrenci menümüzde yer alan başarı hikayelerine göz atmanızı tavsiye ederiz. Öğrencilerimizin altıkları kurslardan Autocad, 3ds max, solidworks, web tasarım, grafik tasarım, yazılım gibi, ne kadar başarılı olduklarını ve bizden ne kadar memnun kaldıklarını görebilirsiniz. İyi bir kurs alarak iyi bir meslek sahibi olma şansınızı kaçırmayın. Weeb akademide Eğitim garantisi mevcuttur, aldığın eğitim süresinde başarılı olmadığınız takdirde başarılı olana kadar eğitime ücretsiz devam edebilirsiniz. İyi bir gelecek size iyi gelecek. Kurumumuz 5 kişilik özel sınıflar ve 10 kişilik grup eğitimlerimizle beraber 200 kişilik kapasiteye sahip bir eğitim kurumudur.

Ananas Ajans

Adres:
Şimdilik freelance.
İl:
İstanbul
İlçe:
Beylikdüzü
Ülke:
Türkiye
Telefon:
5365483722
E-Mail:
Web:
www.ananasajans.com

Kurumsal Bilgiler

Basılı ve dijital grafik tasarım. Web tasarım ve e-ticaret sistemleri.
Tags :
  • 09.05.2011

    Türk firmalarının yüzde 46`sının yeni iş alanlarını ve müşterilerini internet üzerinden oluşturduğu bildirildi....

Kullanıcı girişi