Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

July 2015

NZL Tasarım

Adres:
Hacı Halil Mah. 1223 Sk. Demirhanlar Pasajı No:5/24
İl:
Kocaeli
İlçe:
Gebze
Ülke:
Türkiye
Telefon:
2626450506
E-Mail:
Web:
www.nzltasarim.com

Kurumsal Bilgiler

Grafik Tasarım-Basılı Materyaller Tasarımı-Baskı Hizmetleri-Web Tasarımı-Ajans Hizmetleri-Reklam Danışmanlık Hizmetleri
Tags :

Biiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım

Adres:
Cumhuriyet Bulvarı Gümrük İş hanı No:38 K:2 D:209 (Konak Pier Karşısı) Konak - İZMİR
İl:
İzmir
İlçe:
Konak
Ülke:
Türkiye
Telefon:
5544780064
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Bugüne kadar birçok firmada gerek açık hava reklamcılığı, gerekse matbaa ve tanıtımları konusunda destek vermeye çalıştık. Bu uzun süreçte artık kendi firmamızı kurmamız gerektiğini düşünüp hizmet verdiğimiz sektörde faaliyetlerimize devam etme kararı aldık. Amacımız en iyi şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmektir. Biiz Fotoğraf ve Grafik Tasarım olarak siz değerli müşterilerimize kurumsal kimlik çalışmaları, ürün fotoğrafçılığı, düğün fotoğrafçılığı, logo tasarım, broşür tasarım, katalog tasarımı, kartvizit tasarımı, araç giydirme tasarımı, web tasarım, tabela ve totem tasarımı, klişe tasarımı, hatıra fotoğraf çerçevesi tasarımı, konuşma kartı tasarımı, kurumsal dosya tasarımı, reklam ve ilan tasarımı, dergi ve gazete tasarımı, online dijital katalog tasarımı, davetiye tasarımı, örümcek stand tasarımı hizmetleri vermekteyiz.

Grafix Reklam ve Ofset San. Tic. Ltd. Şti.

Adres:
Aykent San. sit. 10680 Sk No9
İl:
Konya
İlçe:
Karatay
Ülke:
Türkiye
Telefon:
03323464647
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Grafix kurulduğundan beri, bir şeyleri en iyi şekilde yapmanın yolunda ilerliyoruz. İşimizi daha iyi yapmak için. Sürekli günceli takip ederek. Ve tüm bunları yaparken de çok eğleniyoruz. Biz, işlerimizin içine mükemmelliğimizi katmanın hazzını yaşıyoruz ve gerçekten işlerimizi severek yapıyoruz. Daha başlangıçta olmamıza rağmen her zaman daha iyisi için çabalıyoruz.

goya media & solutions

Adres:
rıhtım caddesi izzettin sokak tuana apartmanı no:6a kadıköy-istanbul
İl:
İstanbul
İlçe:
kadıköy-moda
Ülke:
Türkiye
Telefon:
02163369740
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

www.goya-media.com referanslarımız için www.goya-media.com/wordpress
Tags :

Feyza Bilişim Teknolojileri

Adres:
Anadolu Bul. ATB iş Merkezi I Blok NO:254 Macunköy Yenimahalle/ANKARA
İl:
Ankara
İlçe:
Yenimahalle
Ülke:
Türkiye
Telefon:
05326762718
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Feyza Bilişim Teknolojileri ve Makine Sanayi Şirketi 2009 yılında kurulmuş olup, 5 yıldır sektörde faaliyet göstermiş olmasına rağmen 20 yıllık iş tecrübesi ile verdiği hizmetlerle tanınarak, öncü kuruluş olma yolunda hızla ilerlemektedir. Faaliyet alanı Makine Satışı ve Kağıt imalatı ve sarf malzeme ürün satış olması nedeniyle; sektörde kopyalama sistemleri, geniş medya içeriğine ihtiyaç duyulduğundan bu konuda atılım yaparak, Türkiye bazında dünya lideri olan, sektörde önderliğini kanıtlamış Hp,Oce,Colortrac ve Foldjet ile birlikte “Çözüm ortaklığı” konusunda satış ve servis hizmetleri vermektedir. Firmamız sektördeki deneyimini Dijital Baskı Teknolojileri ve Medya alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, sahip olduğu bilgi, birikim, tecrübe ile müşterilerine hızlı ve akıcı çözümlerle hizmet sunmaktadır. Feyzabilisim.com. web sitemizde satış, servis ve desteğini verdiğimiz geniş ürün çeşitlerimize ulaşabilirsiniz.Tarafınıza en iyi hizmet ve desteği; amatör ruhumuzla taşıyor ve profesyonel iş anlayışımızla dünya markalarının “çözüm ortağı” olduğumuzu iş bu vesile ile bildirir, çalışmalarınızda başarılar dileriz. Saygılarımızla

Çekirdek Tasarım

Adres:
türkiye , istanbul , üsküdar
İl:
İstanbul
İlçe:
üsküdar
Ülke:
Türkiye
Telefon:
05369475272
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

https://www.facebook.com/cekirdekmedyatasarim?fref=ts http://www.cekirdektasarim.org/
Tags :

izmirdavetiye

Adres:
863 sokak
İl:
İzmir
İlçe:
konak
Ülke:
Türkiye
Telefon:
4417233
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

matbaa ve davetiye işleri
Tags :

BK MEDYA

Adres:
Bahçelievler/İstanbul
İl:
İstanbul
İlçe:
Bahçelievler
Ülke:
Türkiye
Telefon:
05446501809
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Merhaba ; Çok zamanda az işler yaptık. İşlerimizi zamana sıkıştırıp dandik işler yapmadık. Uzun uzun düşündük budur dediğimiz işleri sunduk. Düşündüğünüz gibi uzun saçlı,pipo içen, yazın atkıyla dolaşan tipler değiliz. Sıradan sizin gibi insanlarız tek farkımız sizin yapamadığınız işleri yapmamız. Kızmayın bizde sizin işleri yapamıyoruz. ;) BK medya ; Grafik Tasarım, Web Tasarım, Toplu Sms, Matbaa, Profesyonel Fotoğraf ile başta Kurumsal Firmalar olmak üzere tüm Müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir.
Tags :

Tasarım Galerisi

Adres:
http://tasarimgalerisi.com/
İl:
İstanbul
İlçe:
Ümraniye
Ülke:
Türkiye
Telefon:
05305458061
E-Mail:
Web:
http://tasarimgalerisi.com/

Kurumsal Bilgiler

Tasarım Galerisi | Profesyonel Web Tasarım ve SEO konusunda uzman, 3D Max Modelleme, Görselleştirme ve Logo konusunda da dijital çözümler sunmaktadır.

Teknik Matbaa Promosyon İş Kıyafetleri

Adres:
Esenşehir Mahallesi Kürkçüler Caddesi No 70/1 Dudullu
İl:
İstanbul
İlçe:
Ümraniye
Ülke:
Türkiye
Telefon:
2166115181
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

matbaa, takvim baskı,serigraf baskı, kartvizit basımı, poster baskı ,vinil baskı,sticker baskı ,matbaa kumaşa baskı, kaleme baskı,matbaa baskı,promosyon malzemeleri,iş kıyafetleri alüminyum çerçeve,fuar stantları,banner standlar,panolar, anlaşmalı matbaa,katalog ,adisyon örnekleri ,adisyon tipi perakende satış fişi, afiş fiyatları, afiş basımı ,antetli kağıt örnekleri ,antetli kağıt fiyatları ,kırlangıç bayrak, bayrak fiyatları ,küp bloknot fiyatları, bloknot örnekleri, broşür fiyatları ,ucuz broşür ,cepli dosya, totem insert ,kraft ürünleri,reklam malzemeleri,totem tabela,reklam dubaları,promosyon ürünler, kalem baskı,iş kıyafetleri,tişört baskı,şapka baskı,bayrak imalatı,broşür setler,showboard,araba magneti,acil çıkış tabelaları,kapı levhaları, slikon bileklik,havuz bilekliği,kraft çanta,yaka isimliği,hastane yaka kartları,otel yaka kartları,bayrak imalatı,plaj bayrağı,araç giydirme, masa bayrakları,folyo baskı,iş elbiseleri,totem tabela,düğün davetiyesi,sünnet davetiyesi,nikah şekeri,cd kabı kaplama dış mekan bask,ı cam giydirme, el ilanı fiyatları ,a4 etiket etiket fiyatları ,sticker baskı, fatura basımı,folyo baskı,tabela, fatura basımı fiyatları, ümraniye fatura basımı, fatura basım, matbaa gider pusulası basımı, halı yıkama fişi basımı, iç mekan baskı fiyatları ,irsaliye basımı, irsaliye basımı ümraniye ,sürekli form, matbaa ,karton çanta fiyatları ,karton çanta imalatı, kraft çanta fiyatları ,çanta basımı, magnet fiyatları ,magnet basımı, otopark fişi basımı, ataşehir matbaa, perakende satış fişi basımı, rentacar sözleşmesi basımı, serbest meslek makbuzu basımı, sipariş fişi basımı, tahsilat makbuzu basımı, taşıma irsaliyesi basımı, zarf basımı, diplomat zarf basımı ,zarf basımı fiyatları ,anadolu yakası matbaa,emlak afişi,seçim afişi,afişler,reklam dubaları,iş kıyafetleri,tişört baskı, iş yeleği,iş tulumu,kumaşa baskı,şapka baskı,kapı isimliği,kapı isimlik örnekleri,cepli dosya,menü basımı,amerikan servis basımı,cd kabı,transfer baskı, lazer baskı,serigraf baskı,cam giydirme,onewasion,personel yaka kartları,iş ayakkabıları,ikaz yeleği,geri dönüşüm ürünleri,kalem baskı,anahtarlık baskı promosyon ürünler,promosyon malzemeleri,totem tabela,broşürlük,föylük,reklam malzemeleri,park dubaları,branda tabela,dijital baskı,
  • 09.05.2011

    Türk firmalarının yüzde 46`sının yeni iş alanlarını ve müşterilerini internet üzerinden oluşturduğu bildirildi....

Kullanıcı girişi