Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

June 2014

Holigan Kreatif Reklam Ajansı

Adres:
İnönü Bulvarı Eras İş Merkezi Kat : 5 No : 502
İl:
Kayseri
İlçe:
Melikgazi
Ülke:
Türkiye
Telefon:
03523202014
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

"Kreatif" Reklam Ajansı'nı sıradan bir ajanstan ayıran yegane faktör olan yaratıcılık, Leo ustanında belirttiği gibi bildiğiniz iki şeyi bilmediğiniz bir şekilde birbirine bağlamaktır. Bu bağlantıyı doğru ve etkili bir biçimde gerçekleştirebilmek reklamcılığın altın anahtarına sahip olmak anlamına gelir.

Fuler Web Tasarım ve Teknolojileri

Adres:
Kazım Karabekir Cd. Pulat İş Merkezi Kat:2/202
İl:
İzmir
İlçe:
Bornova
Ülke:
Türkiye
Telefon:
02323734374
E-Mail:
Web:
http://www.fuler.com.tr/

Kurumsal Bilgiler

Sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve şirketinizi günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmek" vizyonuyla katma değer yaratmaya odaklanmış bir web tasarım firması olan Fuler Web Teknolojileri 2006 yılında Amerika Vermont Eyaleti Stowe şehrinde kurulmuş olup, 2008 yılından itibaren de Türkiye'de şirketleşerek birçok üst düzey firma ve markayla web site tasarımları başta olmak üzere birçok kurumsal hizmet konusunda uzun dönemli çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Bu süreçte web tasarım İzmir denilince akla gelen, Müşteri odaklı hizmet veren, genç, dinamik, güler yüzlü ve başarılı kadrosuyla günden güne büyüyen Fuler Web Teknolojileri'nin sırrı müşterilerine verdiği ayırımsız değer ve destektir. Bu noktada Hedefimiz Fuler Web Teknolojileri’nin web tasarım sektöründe tanınmış bir marka haline getirmektir. Her gün büyüyen, internet sektöründe devamlı kendini geliştiren ve yeniliğe yatırımda sınır tanımayan firmamız, sizlere en iyiyi sunmak için çalışmaktadır. Bu noktada firmamız, tek başına web tasarımı yapan bir firmadan farklı olarak tüm müşterilerine geleceği öngörebilen, buna göre stratejiler geliştirmesi konusunda destek verebilen bir teknolojik ve sosyal medya desteği sunmaktadır. Bu nedenle de firmamız hizmete girdiğinden bu yana neredeyse tüm müşterileriyle olan dialog ve işbirliğimiz. halen sürdürmektedir.

mart medya

Adres:
akabe mahallesi şehit furkan doğan caddesi adalet plaza c blok no:10 Karatay / KONYA
İl:
Konya
İlçe:
Karatay
Ülke:
Türkiye
Telefon:
0332 290 25
E-Mail:
Web:
www.martmedya.com

Kurumsal Bilgiler

Reklam ve Organizasyon
Tags :

ORKUN EĞİTİM KURUMLARI

Adres:
İNÖNÜ PARKI YANI GARANTİ BANK KARŞISI PARKCAFE ÜSTÜ ÖZELSANCAK İŞH KAT 1
İl:
Adana
İlçe:
SEYHAN
Ülke:
Türkiye
Telefon:
3223632224
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Orkun Eğitim Kurumları, "İş Arayan Değil; İş İçin Aranan Kişi Olun" sloganını kendine rota belirlemiş, 1995 yılında, eğitim sektöründe kendini ispatlamış olan kadrosuyla yola çıkmıştır. Orkun Eğitim Kurumları, teknolojinin her adımını takip etmekte, değişen dünyaya ayak uydurmayı kendine ilke edinmekte, eğitim ve hizmet kadrosundaki personelini, piyasa deneyimi olan kişiler arasından eleyerek seçmekte, her ne olursa olsun, öğrencisinin emeğini ve eğitim alma hakkını karşılıksız bırakmamayı en önemli vazife ve erdem olarak değerlendirmektedir Orkun Eğitim Kurumlarında eğitim, haftanın 7 günü, günün her saatinde gerçekleşmektedir. Ders saatlerimiz , tüm öğrencilerimizin katılabilmesi maksadıyla , onlara uyan saat dilimleri seçilerek ayarlanmaktadır. Biz, her türlü desteği öğrencimize sunmaktayız. Eğitim sonrasında yaşanılan herhangi bir sıkıntı, kurumumuz tarafından koşulsuz şartsız öğrencimizin memnuniyeti ile sonuçlandırılmaktadır. Kendini, eğitim aldığı programa hakim görmeyen öğrenci, eğitiminin sonrasında da eğitimcilerimizden yararlanabilir, kurumumuzun etüt ve internet imkanından faydalanmaya devam edebilir.

HayalET SAnatevi

Adres:
istanbul
İl:
İstanbul
İlçe:
üsküdar
Ülke:
Türkiye
Telefon:
05355700456
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Güzel sanatlara hazırlık kursları hızlandırılmış kurslarımız devam etmektedir M.S.Ü mezunlarından Güzel Sanatlar Fakültesi ve Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Kursu Yetenek sınavıyla alan bölümler: Resim, heykel, seramik ve cam, grafik, sahne dekor ve kostüm, iç mimarlık ,endüstri ürünleri tasarımı, geleneksel Türk el sanatları,gastronomi,resim öğretmenliği… www.hayaletsanatevi.com 05355700456

Grafin Reklam İzmir

Adres:
Ataşehir Mah, 8020/3 Sokak, No:1/A
İl:
İzmir
İlçe:
Çiğli
Ülke:
Türkiye
Telefon:
05337779147
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Grafin Reklam İzmir reklam sektöründe, baskı üretim tasarım çözümleriyle hizmetvermektedir. Kurumsal grafik tasarımlar ve açık hava reklamları konusunda firmaların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

ece bilisim hizmetleri

Adres:
yesilovamah kemer cesme caddesi no : 167
İl:
Bursa
İlçe:
osmangazi
Ülke:
Türkiye
Telefon:
5062581923
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

008 tarihinde Bursa 'da kurulan Ece Bilisim Hizmetleri , önceki yılların tecrubesiyle Günümüze kadar ulaşmış , Firmamızın web tabanlı programlama ve web tasarımı alanında bizzat üretimde yer almaktadır. Web tasarımı konusunda Bursa merkez başta olmak üzere tüm Türkiye'ye hatta yurt dışında Türkiye bağlantılı firmalara hizmet sunmaktadır. Web tasarımı hizmetine duyulan ihtiyaç gün geçtikçe daha bilinçli beklentiler doğurmuştur. Özellikle web sitesi sahibi olan firmalar internetten yeterli verim elde edemediğinin farkına vardıklarında bize ulaşır ve web konusunda çözüm isterler. Bizim sunduğumuz çözüm, internette bulunabilirlik, estetik ve güçlü bir görünüm ve sürekli geliştirdiğimiz dinamik altyapımızla web sitelerinin yönetilebilmesi üzerine olmuştur. web tasarım web tasarım Misyonumuz; Ticari firmaların internetten en yüksek verimi almaları konusunda bir bilinç yaratmaktır. Firmalar için vazgeçilmez öneme sahip bir web sitesinin nasıl olması gerektiği konusunda danışmanlık ve eğitim vermeyi hizmetimizin parçası haline getirmektir. web tasarım Vizyonumuz; Teknolojiyi, müşterilerimizin internet ihtiyaçlarını önceden görmeye çalışarak takip etmek ve sürekli gelişmeye açık bir yapıyla devam etmektir. "Ömür boyu eğitim" yaklaşımını firmamızın birincil ilkesi olarak kabul ediyor ve bunu işimizin vazgeçilmesi olarak görüyoruz.

Wolony Design

Adres:
bahçelievler/İstanbul
İl:
İstanbul
İlçe:
bahçelievler
Ülke:
Türkiye
Telefon:
5433803671
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Wolony design: İnfografik, kurumsal kimlik, 3d animasyon, video çekim yapılır. http://www.wolonydesign.com
Tags :

GraphicMail Türkiye

Adres:
Atatürk Caddesi, Atatürk Konutları No.43/2 A Blok Erenköy – Istanbul / TÜRKİYE
İl:
İstanbul
İlçe:
Kadıköy
Ülke:
Türkiye
Telefon:
+90 216 36
E-Mail:
Web:
www.graphicmail.com.tr

Kurumsal Bilgiler

21 ülkede 100 binlerce firmayla 10 yılı aşkın süredir tecrübesini deneyimini paylaşan GRAPHICMAIL, kaliteli servisleri ve konusunda uzman ekibi ile artık Türkiye’de E-postalar üzerinden işinizi büyütün! -Evet, e-posta üzerinden. Hatta SMS ve sosyal medya üzerinden. Her sektör için müşterilerinizle daha etkin iletişimi sağlayabilirsiniz. İnternetteki potansiyel müşterinizi kaçırmayın. Hedef kitlenizi arttırın, yeni nesil müşteriyi yönlendirin. Ürününüzü tanıtın, merak uyandırın, hatta satın aldırın, hizmetinizden haberdar edin. Fırsatları satışa çevirin.

Plan B Tasarım

Adres:
Sinanpaşa Mahallesi Şehit Dursun Bakan Sokak No:3 Işıkhan D:3
İl:
İstanbul
İlçe:
Beşiktaş
Ülke:
Türkiye
Telefon:
02122365442
E-Mail:
Web:
www.planbtasarim.com

Kurumsal Bilgiler

Plan B Tasarım.
  • 09.05.2011

    Türk firmalarının yüzde 46`sının yeni iş alanlarını ve müşterilerini internet üzerinden oluşturduğu bildirildi....

Kullanıcı girişi