Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

July 2013

Armet Laser

Adres:
Antalya - Merkez
İl:
Antalya
İlçe:
Kepez
Ülke:
Türkiye
Telefon:
5457253806
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

RTLQ Sizi Dünyaya Tanıtır... ==================================== Yeni RTLQ Model Laser Makine Tanıtım: Armet Laser`in ikinci Ar-Ge çalışması 2009 yılında başlamış 2013 yılında tamamlanmıştır Router benzeri görünümü ve şık tasarımı ile benzerlerinden farklı özellikleriyle RTLQ ismini alarak kullanıma hazır halde satışa sunulmuştur kalitesi ve güvenilirliği kanıtlanmış yüksek teknoloji kurumsal ödülü almış malzeme ve ekipmanlardan oluşan uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz yeni RTLQ model laser makinelerinin seri üretimleri 2015-2016 yılında başlayacaktır seri üretim zamanını beklemek istemeyen müşterilerimiz özel sipariş talebinde bulunarak satın alabilirler. Özel sipariş talebinde bulunan müşterilerimiz indirimli fiyat avantajlarından faydalanabilirler. ==================================== Özel Sipariş İndirimli Satış Fiyatları: RTLQ 500W: 50.000 USD. RTLQ 620W: 70.000 USD. Fiyatlar 100x100cm kesim tezgahı ebatında çalışır durumda anahtar teslim olarak belirlenmiştir farklı talepleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz... Ahmet ERTOK www.armetlaser.com E-mail: armetlaser@yandex.com ====================================

erart güzel sanatlar

Adres:
ebuziya cad. taşevler sok. no:2
İl:
İstanbul
İlçe:
bakırköy
Ülke:
Türkiye
Telefon:
02125835854
E-Mail:
Web:
www.erart.org

Kurumsal Bilgiler

Resim Kursları,Yetenek Sınavları,Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları, Kurslar,Erart,Hobi Resim Kursları

Degrade Reklam

Adres:
seyrantepe mh. çalışkan sk. no: 7/1-2 kağıthane İSTANBUL
İl:
İstanbul
İlçe:
kağıthane
Ülke:
Türkiye
Telefon:
2122706062
E-Mail:
Web:
www.degradedijital.com

Kurumsal Bilgiler

Degrade Reklam Yaratıcılığın sonsuz gücüne, teknolojinin hızlı gelişmesinin takibine, hızın gerekliliğine, kalitenin önceliğine ve müşteri memnuniyetinin doğruluğuna inanarak bu ilkeleri takım ruhuna aşılayarak müşterilerimizin kurumsallığını en etkin şekilde öne çıkarıyoruz. Kuruluş amaçları olarak ortaya koyduğumuz ve her geçen gün kurumsal yapımızla daha da özdeşleşen beş önemli ilkemiz var (Yaratıcılık, Teknoloji, Hız, Kalite, Memnuniyet). Projelendirme, firmamızda ürünün doğru ve istenilen şekilde ortaya konabilmesi için gerekli tüm kriterlerin düşünülüp planlandığı aşamadır. Üretimin gereklerini, kullanıma uygun malzemeleri ve uygulanacak yöntemleri en doğru şekilde bir araya getirerek başlayan üretim sürecinde her işe büyük bir titizlikle yaklaşıyoruz. Konusunda deneyimli ekibimizle, üretimin her aşamasını, iç kontrol yöntemini kullanarak sürekli denetlemekteyiz.

metinchef danışmanlık hizmetleri

Adres:
koşuyolu cad no 30 kat 1 daire 2
İl:
İzmir
İlçe:
buca
Ülke:
Türkiye
Telefon:
5323565174
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Metin Chef Danışmanlık Hizmetleri, 2010 yılında yılların deneyim ve uzmanlıklarını paylaşmak üzere kurulmuştur. Bugün gelişmiş metodolojileri, çeşitli sektörlerde elde ettiği deneyimleri ve güçlü danışman ekibi ile Metin Chef Danışmanlık Hizmetleri Danışmanlık Hizmetleri Türkiye'nin önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır. Rekabet stratejisi, iş mükemmelliği ve kurumsallaşma alanlarındaki çalışmaları ile küçük, büyük gıda hizmeti veren firmaların kendi piyasalarında önder olmalarına önemli katkılarda bulunan Metin Chef Danışmanlık Hizmetleri Danışmanlık Hizmetleri'nin hizmetlerinin tümü müşterilerinin iş performansını farklı olarak arttırmaya yöneliktir. Gücünü, müşterilerinin artan performanslarından alan Metin Chef Danışmanlık Hizmetleri Danışmanlık Hizmetleri'nin müşteri profilinde kendi sektörlerinde önder firmalar bulunmaktadır. Bizce bu lider olmanın çok önemli ve içgüdüsel özelliğidir. İçinde bulunulan konum ne kadar iyi olursa olsun, bununla yetinmemek ve daha iyiye ulaşmak için gayret göstermek. En iyiyi başarmak için hiç vazgeçmediğimiz şu temel prensipleri uygulamaktayız: Müşterilerimizin işlerine artı değer katmak, Yaratıcı yaklaşımlar ve uygulanabilir çözümler üretmek, Üstlendiğimiz her işi en iyi şekilde gerçekleştirmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmamak, Müşterilerimizin gizliliğine daima özen göstermek. Hizmetlerimizi yapılandırırken en önde tuttuğumuz unsur "uygulama"dır. Bu yaklaşım verilen hizmetlerin sadece öneri ve raporlar ile kısıtlı olmasından çok farklı olup bizce çok daha fazla bir katma değer yaratmaktadır. Danışmanlarımız, uzmanlık konularında dünyadaki gelişmeleri takip etmek için senede bir ay eğitim alırlar. Sosyal sorumluluğumuzun bilincinde olan bir kurum olarak, çalışanlarımızın haftada bir gün gönüllü kuruluşlarda çalışarak deneyimlerini toplumsal sorunların çözümünde kullanmalarını teşvik ederiz. Uluslararası içerikte ve yerel şartlarda uygulanabilir çözümler, bunlara ulaşmak için gerekli metodoloji ve uygulama deneyimi, bütünü ile müşterilerimizin istek ve beklentileri üzerine yoğunlaşan hizmetlerimiz ve yaratıcı çözümler üretmekteki becerimiz ile başarınız için yanınızdayız..

Paprika Reklam Ajansı

Adres:
Karlıktepe Mah. İnönü Cad. kuyulu Sok. No :3 /a
İl:
İstanbul
İlçe:
Kartal
Ülke:
Türkiye
Telefon:
02165176686
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Dijital Baskı Acık Hava Reklamcılıgı
Tags :

Coverside Production & Organizasyon

Adres:
Yeşilbahçe Mah. Portakal Çiçeği Rabia Hanım Sitesi A Blok No: 32/19
İl:
Antalya
İlçe:
Muratpaşa
Ülke:
Türkiye
Telefon:
02423216267
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Toplantı, kongre ve konser organizasyonu, düğün organizasyonları, havai fişek ve balon süsleme hizmetleri hakkında bilgiler ve referansları yer almaktadır. Düğün Organizasyonlar ve Düğün Planlaması.

modül display

Adres:
nişantaşı mah kalemakr sok no:14/a selçuklu
İl:
Konya
İlçe:
selçuklu
Ülke:
Türkiye
Telefon:
3322388000
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Firmamız display imalatının gerektirdiği zerafet ve kalite ihtiyaçlarına bağlı olarak kurulmuştur. Bu süreç zarfında her geçen gün artan müşteri pörtföyünün talepleri doğrultusunda imalatta sınırları yanlızca düşüncelerinizle çizebileceğiniz üretimlere başlamıştır. Gün geçtikçe büyüyen ve müşteri pörföyüne hergün yenilerini ekleyen firmamız Türkiye’de birçok kurum ve firmalar ile çalışmaktadır. Vizyon olarak sahip olduğu deneyimlerle ve sunduğu kaliteli hizmetle Türkiye genelinde birçok firmanın display ürünlerini imal ederek Türkiye’nin display ürünleri imalatçı firmaları arasına kısa sürede girmeyi başarmıştır. Firmamız hedeflerine sınır koymadan reklamcılık sektöründe çıtasını yükseltmeye devam etmektedir. Misyonumuz; Yenilikte lider olmak, ekip çalışması ruhunu bütünüyle yaşamak ve yaşatmaktır. Satışa sunduğumuz tüm ürünlerin imalatını kendimiz yapmakta ve böylece en iyi kaliteyi asgari maliyetle müşterilerimize sunmanın haklı kıvancını yaşamaktayız. MODÜL DİSPLAY MODÜLER TANITIM MATERYALLER

Entasarimekibi.com

Adres:
Freelance
İl:
İstanbul
İlçe:
Freelance
Ülke:
Türkiye
Telefon:
5532838956
E-Mail:
Web:
www.entasarimekibi.com

Kurumsal Bilgiler

Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Görsel Tasarım, Ambalaj Tasarımı, Web Tasarımı, Reklam Kampanyaları, Baskılı Evraklar, Afiş-Billboard Tasarımları, Araç Kaplamaları ve aklınıza gelen tüm Reklam Tasarım hizmetlerini EnTasarım.com tarafından uzman grafiker ekibi ile freelance olarak sizlere sunuyoruz. Freelance hizmet veren diğer sitelerin aksine, uzman grafiker kadromuz ile kaliteli ve özgün tasarım politikamızın yanında sizlere en uygun fiyat garantisi veriyoruz. Sizde Tam Ajans hizmeti almak, kalileli, modern ve özgün tasarımlar ile firmanınızın prestijini arttırmak istiyor ama reklam ajanslarına yüksek fiyatlar ödemek istemiyorsanız doğru yerdesiniz.

Vale Türkiye

Adres:
Eryaman 3.Etap Ağrı Dağı Caddesi
İl:
Ankara
İlçe:
Yenimahalle
Ülke:
Türkiye
Telefon:
05069650034
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Vale Türkiye Profesyonel görsel hizmetler sunan bir kuruluştur. Sosyal medya danışmanlığı, Flash destekli internet reklamları, twitter ve facebook gibi sosyal medyalardaki sayfaların tasarımları, website tasarımları, logo tasarımları, albüm kapakları ve daha bir çok alanda hizmet vermekteyiz.
Tags :

dema ajans

Adres:
devran cad uludag apart no 1 yenısehır dıyarbakır
İl:
Diyarbakır
İlçe:
yenısehır
Ülke:
Türkiye
Telefon:
554 754 19
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

web tasarım logo çalışmaları katalok grafık ve basımı
  • 09.05.2011

    Türk firmalarının yüzde 46`sının yeni iş alanlarını ve müşterilerini internet üzerinden oluşturduğu bildirildi....

Kullanıcı girişi