Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

August 2012

İma Etiket Matbaa

Adres:
İnönü Mah. Maslakçeşme Cad. Ertekin Sok. No:17 Sefaköy
İl:
İstanbul
İlçe:
Sefaköy - Küçükçekmece
Ülke:
Türkiye
Telefon:
0212 693 20
E-Mail:
Web:
www.imaetiket.com

Kurumsal Bilgiler

Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan, tevazu, insana saygı, sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal yönetimi gerçekleştirmek. Teknoloji, tasarım bilişim ağı ve fikir alanlarında kalıcı uluslar arası başarılar yaratmak. İşlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde üsütnlükler sağlayacak şekilde geleceğimizi planlamak Türkiye nin ve faliyet gösterdiğimiz ülkelerin gelenek ve kültürlerine duyarlı davranarak, tüm yasal düzenlemelere uygun haraket ederk ; çalıştığımız sektörlerde lider pozisyon almak ve liderliğimiz korumak..
Tags :

Favori Basım Matbaa & Katalog, Broşür, Fatura Ofset Baskı Basım Hizmetleri

Adres:
ünalan mah. ayazma cad. anzer sok no : 12 üsküdar istanbul
İl:
İstanbul
İlçe:
ÜSKÜDAR
Ülke:
Türkiye
Telefon:
2163269486
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

2003 yılından beri müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutarak, oturmuş kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Siparişlerinizi zamanında, kaliteli bir şekilde ve uygun fiyatlarla teslim ederek, kazanmış olduğumuz güvenden kesinlikle taviz vermeden matbu ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Kartvizitten, kitaba kadar bireysel ve kurumsal, Broşür, Katalog, Antetli Kağıt, Antetli Zarf, Resmi Evrak basımı gibi kağıt ve karton üzerine basılı altı yüz çeşidi aşkın ürün yelpazesiyle hizmet vermekteyiz. Gıda , kozmetik, ilaç , elektronik eşya, cam, tekstil ve ayakkabı başta olmak üzere pek çok sektöre hizmet vermekteyiz.
Tags :

rArt

Adres:
Çanakkale Merkez
İl:
Çanakkale
İlçe:
Merkez
Ülke:
Türkiye
Telefon:
05443326831
E-Mail:
Web:

Kurumsal Bilgiler

Kartvizit, Broşür, El ilanı, Afiş, Logo, Amblem, Dergi, Gazete, Fotoğraf, Banner, Davetiye, Zarf, Antetli Kağıt, Katalog, Kitap, CD Kapağı,
Tags :
  • 09.05.2011

    Türk firmalarının yüzde 46`sının yeni iş alanlarını ve müşterilerini internet üzerinden oluşturduğu bildirildi....

Kullanıcı girişi