Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

June 2011

Zirve Ofset

Adres:
Dereboyu Caddesi Kıyı Sokak No:1/C Mecidiyeköy / İstanbul
İl:
İstanbul
İlçe:
Mecidiyeköy
Ülke:
Türkiye
Telefon:
02122123763
E-Mail:
Web:
www.zirveofset.com

Kurumsal Bilgiler

Zirve Ofset çalışma süreci boyunca çalıştığı kurumlar ve bu kurumların tasarım baskı teknik ve halkla ilişkiler birimleri veya birebir firmalar ile aktif olarak çalışarak gerektiğinde tasarım konseptinin oluşturulması ve kurum kimliğinin doğru yansıtılması konusunda işbirliği yapar. Çalışmaların gelişmesi ve güncellenmesi konusunda da düzenli hizmetler sunar. Başarılı bir tasarım sadece “görsel açıdan zengin” değil, gelişmeye uygun, bilgiyi doğru sunan ve değer katan bir tasarımdır. Kurumların sunduğu hizmetleri duyurması için en önemli olan şey araştırmaktır. Tasarımda zengin bir görselliğin yanı sıra, hedef kitleye mesajın hızlı ve doğru iletilmesi çok önemlidir.” Zirve Ofset tasarım ve baskı standartlarının üstünde maksimum verimi alabilecek çözümler üretir.” Her türlü tasarım ve baskı hizmetleri dışında deneyimli elemanları ve profesyonel çözüm ortakları ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermektedir. Başarının takım çalışmasının ürünü olduğunu bunun ise müşterilerle kurulan sürekli diyalog sayesinde mümkün olabileceğinin farkında olan Zirve Ofset hedefi, müşterileriyle her zaman daha iyi, daha büyük başarılara imza atmaktır.
Tags :

Can Ofset

Adres:
Yenidoğan mah. Matbaacılar sitesi 1. blok no:10 Kocasinan / Kayseri
İl:
Kayseri
İlçe:
Kocasinan
Ülke:
Türkiye
Telefon:
3523320100
E-Mail:
Web:
www.canofset.com.tr

Kurumsal Bilgiler

Misyonumuz Kaliteyi ön planda tutarak amacı müşteri memnuniyetini sağlamak olan firmamız Kayseri'de kurulmuştur. Alanımızdaki en önemli üstünlüğümüz yüksek nitelikli birikimimiz. Sahip olduğumuz kaliteli insangücü ile birlikte geniş bir makina ve ekipman parkuruna sahip olmamız da artımız. Kısaca markanın ruhundan anlayan yaratıcı bir hareket içindeyiz. Can Ofset Matbaacılık müşteri odaklı bir şirkettir. Müşteri memnuniyetini sağlayacak çalışmalara odaklanırız. Müşteri ihtiyaçlarını detaylı olarak anlar ve müşteriye değer katan çözümler üretir, hizmet sunar, yardımcı olur. Toplam kalite bilincine sahiptir. Sorumlu olduğumuz işleri beklenen zamanda beklenen kalitede ve beklenen verimlilikte yapar. Katma değeri arttıracak şekilde işlerimiz ile ilgili faaliyetlerin gelişmesine katkıda bulunur. Kar odaklıdır. Şirketin finansal beklentilerinin karşılanabilmesi için karlılığı arttırmak için yöntemler kullanılır. Stratejik düşünür çünkü değişen eğilimleri, pazar fırsatlarını ve rekabetsel tehditleri çabuk fark eder, iş fırsatlarını yakalamak amacı ile uzun vadeli planlar geliştirir. Analitik düşünebilir ve problem çözebilir. Çözümler geliştirebilmek için durumu parçalara ayırarak anlamaya çalışır veya durumun etkilerini adım adım izler, çözüm üretir. Verilen zaman içinde doğru ve kesin sonuçlar alabilmek ve hedeflere ulaşmak için iş planları oluşturur ve organize olur.Etkin ekip çalışmasını destekler, ekibin gelişimine ve hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunur, yardım eder. İş arkadaşlarımız ve müşteriler ile yapıcı ilişkiler kurar, şirketimizi, toplumu,çevreyi dikkate alarak ortak çözümler arar.
Tags :

NGrafik Tasarım Reklam Ajansı

Adres:
İsmet Kaptan Mah. 1367 Sk. No:2/307 Çankaya
İl:
İzmir
İlçe:
Konak
Ülke:
Türkiye
Telefon:
05365473213
E-Mail:
Web:
www.ngrafik.com

Kurumsal Bilgiler

www.ngrafik.com

Tasarım Rehberi

Adres:
Çınar mevki no1
İl:
Denizli
İlçe:
Merkez
Ülke:
Türkiye
Telefon:
05378990999
E-Mail:
Web:
http://www.tasarimrehberi.com/

Kurumsal Bilgiler

PHP Mysql
Tags :

Deha Ozalit

Adres:
Barbaros Bulvarı No: 31/A Beşiktaş / İstanbul
İl:
İstanbul
İlçe:
Beşiktaş
Ülke:
Türkiye
Telefon:
02122581163
E-Mail:
Web:
www.dehaozalit.com

Kurumsal Bilgiler

Yolculuğa, Deha Ozalit Fotokopi olarak, 1988 yılında, Beşiktaş Köyiçi Caddesi' nde bir kaç arkadaşla başladık. İlkemiz, maddiyatı ön planda tutmadan, iş ve ticaret dürüstlüğünü ilke edinerek çalışmak oldu. Şu anda 40 kişinin üzerindeki kadromuzla sizlere hizmet vermek için rakiplerimizle yarışıyoruz. Tüm problemlerinizi çözmek amacıyla elimizden geldiği kadar zevkle uğraşıyoruz. Geçmişte siyah/beyaz fotokopi çekmeyle başladığımız çalışma yaşantımıza, bugün birçok hizmetler vererek devam ediyoruz. Günümüzde, modern teknolojinin ürettiği araçlarla, her türlü baskı, mücellit, kırtasiye ve tanıtım işlerinizi sizler için karşılıyoruz. Broşür, afiş, amblem, logo, katalog gibi tüm ajans işlerinin matbaa aşamasını da bizzat takip ederek, işlerin iyi sonuçlanması için elimizden geldiği kadar çalışıyoruz. Müşterilerimizin işlerini zamanında, kaliteli ve doğru olarak teslim etmek için yaşamın bir maraton olduğu günümüzde var gücümüzle çabalıyoruz. Biz, sizlerle büyüyoruz. Kendi içimizde, çalışanlarımızla bir aileyiz. Sizler de bu ailedensiniz ve her zaman da böyle kalacaksınız. Dostlarımıza, saygılar ve de sevgiler.
Tags :

Midipak

Adres:
Londra Asfaltı No:270 Gürer İş Merkezi Avcılar - İstanbul
İl:
İstanbul
İlçe:
Avcılar
Ülke:
Türkiye
Telefon:
02125908578
E-Mail:
Web:
www.midipak.com.tr

Kurumsal Bilgiler

Firmamız 1975 yılında oluklu mukavva koli ve kutu imalatlarıyla, Tipo-Ofset baskılı kutu imalatlarına başlamıştır. 1985 yılında deneyim ve tecrübelerimizle oluklu mukavva ve ofset baskıyı bir arada sunarak yarının (bugünün)ambalajı olacak sıvama kutu üretimine başlamıştır. Her geçen gün modernizasyona giden tesisimiz sizlere ofset kutu, ofset koli, selefonlu ambalaj, uv laklı ve dispersiyon laklı ambalaj, mukavva baskılı kutu, sıvamalı kutu, lamine kutu ve koli, mikro kutu, gıda kutusu, ayakkabı kutusu, tencere kutusu, cam ambalaj kutusu, elektronik cihaz kutusu, beyaz eşya kutusu, karton güneşlik, kendinden saplı kutular, plastik saplı kutular, dip yapıştırmalı kutu, amerikan kilitli kutu, display kutular, hazır kutular, koli tipi kutular, pencereli kutular, baskılı ve baskısız sıvama koliler, kutu ve koli tasarım, endüstriyel tasarım hizmeti vermek için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan anlayışımız esnek yönetim ve müşterileriyle kurduğu yakın ilişki sonucunda tercih edilen bir ambalaj firması olmuştur.
Tags :

ENKAY AMBALAJ

Adres:
Rami Kışla Cad. Apek Üretmen İş Merkezi No: 250/350 Topçular / İSTANBUL
İl:
İstanbul
İlçe:
Topçular
Ülke:
Türkiye
Telefon:
02126123929
E-Mail:
Web:
www.enkayambalaj.com

Kurumsal Bilgiler

Firmamız 1993 yılında İstanbul Topçular'daki fabrikamızda faaliyetlerine başlamıştır ve her geçen yıl ürün kalitesi ve çeşitliliğini arttırarak gelişimine devam etmektedir. Gömlek ambalaj malzemesini yarı mamul halinde alıp mamul hale getirmenin yanısıra market poşetleri ve reklam çantası gibi ürünler de firmamızda mevcuttur. Esas ilkemiz olan müşteri memnuniyetini, üretim de en gelişmiş teknolojileri kullanarak zamanında teslim edilen siparişlerimizle geçmişte olduğu gibi bugünde aynı şekilde sağlamaya devam ediyoruz.
Tags :

Kutsan Ofset

Adres:
100. yıl bulvarı 57. sokak no : 19 Ostim 06370 Ankara
İl:
Ankara
İlçe:
Ostim
Ülke:
Türkiye
Telefon:
03123855191
E-Mail:
Web:
www.kutsanofset.com

Kurumsal Bilgiler

karton kutu, karton zarf, karton klasör, pankart – dönkart, ayaklı ve masa üstü stand, display, karton çanta, kurumsal kimlik çalışmaları, afiş - broşür – katalog, okul öncesi eğitici oyuncaklar, kitap vs. basılı malzemelerin tüm grafik tasarımlarını hazırlamak, müşterilerinin beğenisine sunmak ve bu çalışmaları çağdaş teknoloji tekniklerini kullanarak en kısa sürede kaliteli baskı yaparak teslim etmek, yirmi beş kişilik yönetim ve üretim kadromuzun temel prensiplerini oluşturmaktadır.
Tags :

İstanbul Desen Sanayii

Adres:
Gültepe mah. Belli sk. No: 26 Beşyol / Sefaköy / İstanbul
İl:
İstanbul
İlçe:
Sefaköy
Ülke:
Türkiye
Telefon:
02124252699
E-Mail:
Web:
www.istanbuldesensanayi.com

Kurumsal Bilgiler

HİZMETTE & KALİTEDE SINIR TANIMIYORUZ!… AMBALAJ SORUNLARINIZ İÇİN KESİN ÇÖZÜMLER İDS AMBALAJ Koli çemberleme makineleri satış servis – her ebat ve renkte makine çemberi satışımız mevcuttur. Kolilerinizin ve gönderdiğiniz paketlerin Ambar ve Kargoda sevkıyat esnasında dağılmaması, birbirine karışmaması ve içlerinden bir şeyler alınmamasını istiyorsanız zaman ve elemandan tasarruf için çemberleme makinesi ile kesin çözüm. YARI OTOMATİK ÇEMBERLEME MAKİNELERİ, PALET BAĞLAMA, STREÇ FİLM, KOLİ ÇEMBERLEME – ÇELİK ÇEMBERLEME – PALET ÇEMBERLEME MEVCUT ÇEMBERLEME MAKİNELERİNİZİN TAMİR – BAKIMI YAPILIR. YEDEK PARÇALARI TEMİN EDİLİR. MAKİNELERE ZARAR VERMEYECEK HER EBAT PLASTİK ÇEMBERLER BULUNUR. Paketlemelerinize çözüm getirebileceğimiz başlıca ürünlerimiz : STRETCH FİLMLER 17 – 23 MİKRON PALET STREÇ Yarı otomatik koli çemberleme makineleri Otomatik koli çemberleme makineleri Tokalı ve kelepçeli çemberleme makineleri Polyester çember, çelik çember ve makineleri Şarjlı palet çemberleme makineleri Havalı çelik çember makineleri Havalı polyester çember makineleri Kompozit çember lifli çember ve makineleri 5mmden 20mmye kadar her renk ve ebatta ” PLASTİK ÇEMBER ” satışımız mevcuttur Ambalajlama üzerine her türlü sorunlarınızın çözümünde yardımcı olabiliriz
Tags :

Eva Ambalaj

Adres:
İstanbul - Çatalca
İl:
İstanbul
İlçe:
Çatalca
Ülke:
Türkiye
Telefon:
02126152622
E-Mail:
Web:
www.evaambalaj.com

Kurumsal Bilgiler

Eva Ambalaj, kağıt çanta ve kutu üretimi konularındaki çalışmaları, yüksek ürün ve hizmet kalitesiyle dikkat çekmiş ve kısa sürede sektör lideri firmalar arasında hak ettiği yeri almıştır. Firmamız, direkt ve dolaylı olarak pek çok ünlü firmanın kağıt çanta ve kutularını üreterek ihracatını yapmaktadır Temel olarak, kullanıcının satın aldığı ürünün korunmasını sağlayan ambalaj günümüzde farklı anlamlar ve görevler de üstlenmiştir. Artık ambalaj, ürünün; kimliği, kendini anlattığı broşürü ve satın almaya yönlendirici pazarlamacısı haline gelmiştir. Bu durum ambalajın önemini zirveye çıkarmış, her sektörden imalatçı firmaların ambalaj tasarım ve üretim süreçlerinde uzman iş ortaklarına ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. “Firma baskılı” kağıt poşet yukarıda sayılan tüm özellikleri taşıdığı gibi tüketici tarafından farklı zamanlarda taşıma aracı olarak kullanılarak firmanızın tanıtımını bizzat tüketiciye yaptırmanıza olanak sağlayacaktır. Ayrıca katalog bazında 19 farklı 5 boy tasarımla hazırlanmış kağıt poşet modellerimiz mevcuttur. KAĞIT ÇANTA,KAĞIT POŞET,KARTON ÇANTA,KARTON POŞET,KRAFT ÇANTA,KRAFT POŞET VE KUTU İMALATI
Tags :
  • 09.05.2011

    Türk firmalarının yüzde 46`sının yeni iş alanlarını ve müşterilerini internet üzerinden oluşturduğu bildirildi....

Kullanıcı girişi